LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, verde
LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 75cm, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LR750-4444S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75 cm |
| Průměr | 750 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 750 mm |
| Barva rámu | Zelená |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 16.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1160 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 8.6000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913121258 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Odtieň drezu | zelená |
Mohlo by vás zaujímať
EZARA dvojumývadlová skrinka 140x55x46cm, dub cuneo EZ141-2525
expedícia do 8 dní817,95 €
Pri platbe vopred iba 776,00 €
KALI umývadlová skrinka 59x50x45cm, biela 56062
na objednávku525,30 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €
Kúpeľňový set ODETTA 120, biela KSET-058 KSET-058
expedícia do 8 dní1 707,40 €
Pri platbe vopred iba 1 577,00 €


