LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 90cm, carina
LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 90cm, carina
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LR950-4141S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132605 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
298,50 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
269,26 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €
CROSS umývadlová skrinka 85x81x47cm, 2x zásuvka, starobiela CR291
expedícia do 8 dní1 070,56 €
Pri platbe vopred iba 1 016,00 €


