LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 90cm, verde
LUMIRO STRIP okrúhle zrkadlo s LED osvetlením v ráme ø 90cm, verde
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-LR950-4444S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUMIRO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 90 cm |
| Průměr | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Barva rámu | Zelená |
| Materiál | MDF |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 23.00 W |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1968 lm |
| Životnost (LED) | 20000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913132636 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | zelená |
| Odtieň drezu | zelená |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový set ELLA 50, 2x zásuvka, biela KSET-072 KSET-072
expedícia do 8 dní992,28 €
Pri platbe vopred iba 917,00 €
CROSS umývadlová skrinka 55x81x43cm, mahagón CR060
na objednávku533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
108,87 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €


