LUTO podhľadové svietidlo, 10W, 12V, čierna mat 25995
LUTO podhľadové svietidlo, 10W, 12V, čierna mat 25995
| Výrobca: | Výrobca: KANLUX |
| Kód: | Kód: UBC-25995 |
Vlastnosti
| Značka | KANLUX |
|---|---|
| Séria | LUTO |
| Priemer zátky | 79 mm |
| Šírka | 79 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 79 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Napätie | 12 V |
| Pätica | MR16 |
| Príkon | 10.00 W |
| Hmotnosť / ks | 0.0530 kg |
| EAN | 5905339259950 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 897-130-100-65-00-L
expedícia do 10 dní297,69 €
Vaňová zástena Mexen Mist s 2 krídlami 130 x 150 cm, priehľadná, kartáčovaná meď - 8A9-130-011-65-00
expedícia do 10 dní179,80 €
Vaňová zástena Mexen Mist s 2 krídlami 140 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-140-011-50-00
expedícia do 10 dní185,70 €

