LUTO podhľadové svietidlo výklopné, 10W, 12V, čierna mat 25996
LUTO podhľadové svietidlo výklopné, 10W, 12V, čierna mat 25996
| Výrobca: | Výrobca: KANLUX |
| Kód: | Kód: UBC-25996 |
Vlastnosti
| Značka | KANLUX |
|---|---|
| Séria | LUTO |
| Priemer zátky | 82 mm |
| Šírka | 82 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hĺbka | 82 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Napätie | 12 V |
| Pätica | MR16 |
| Príkon | 10.00 W |
| Hmotnosť / ks | 0.0530 kg |
| EAN | 5905339259967 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Podlahový linear. žľab k stene 850 mm, bočné D40, drops mat s nerez. rámčekom CH 850 DN 3
expedícia do 8 dní128,18 €
Podlahový linear. žľab k stene 750 mm,bočný D40,klasik/floor lesk CH 750 K 2
expedícia do 8 dní85,13 €

