LUXURY kôš na bielizeň 49,5x61,8x29cm, biela 103702 58972
LUXURY kôš na bielizeň 49,5x61,8x29cm, biela 103702 58972
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-103702 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUXURY |
| Rozměr | 495x618x290 mm |
| Šířka | 495 mm |
| Výška | 618 mm |
| Hloubka | 290 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Koženka |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 7.5770 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329924 |
| Taric | 94037000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu biela T-KUS,1
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, okrúhly ER120
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €


