Magnetický vešiačik na radiátor, chróm 1301-11
Magnetický vešiačik na radiátor, chróm 1301-11
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1301-11 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 40x20 mm |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Farba | Chróm |
| Hmotnosť / ks | 0.0450 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828348 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňový vešiak RING 16101 Aristo Brushed Gold
expedícia do 12 dní16,25 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
REA Kúpeľňový vešiak MIST 05, brúsený nikel REA-06903
expedícia do 12 dní18,72 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
37,32 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €


