MAGNIFICA vykurovacie teleso 456x1206mm, biela s textúrou IR135
MAGNIFICA vykurovacie teleso 456x1206mm, biela s textúrou IR135
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR135 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MAGNIFICA |
| Rozmer | 456x1206 mm |
| Šírka | 456 mm |
| Výška | 1206 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 549 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 24.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913819247 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Magnetický háčik na vykurovacie teleso (104106182) XJ228
na objednávku26,86 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Magnetický držiak uterákov 376mm (104104272) XJ438
na objednávku54,80 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1400, bočné pripojenie, 1261 W, biely W422F-030-140-00
expedícia do 10 dní172,00 €
Mexen Flat CF22 radiátor 300x1600, bočné pripojenie, 1441 W, antracit W422F-030-160-66
na objednávku271,87 €


