MAGNIFICA vykurovacie teleso 456x1206mm, brúsený nerez IR139

- Doprava zadarmo nad 400€
MAGNIFICA vykurovacie teleso 456x1206mm, brúsený nerez IR139
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR139 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MAGNIFICA |
| Rozmer | 456x1206 mm |
| Šírka | 456 mm |
| Výška | 1206 mm |
| Objem | 5.60 l |
| Farba | Brúsený nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Doskové |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozstup pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozstup pripojenia | 50 mm |
| Výkon (W) | 384 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť | 21.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913819254 |
| Taric | 85162999 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
MAGNIFICA držiak uterákov 456x74mm, leštená nerez IRPA13
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NYMPHA vykurovacie teleso 500x1520mm, chróm LLN152
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
BLOCK vykurovacie teleso 500x1465 mm, čierna mat IR185
expedícia do 8 dní568,90 €
Pri platbe vopred iba 540,00 €
JUSTINA vykurovacie teleso 500x1510 mm, čierna mat IR151B
expedícia do 8 dní330,53 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €

