MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-810, DN50 60854
MALVI podlahový žľab s nerezovým roštom, L-810, DN50 60854
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-1702-81 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 810 mm |
| Barva | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Do prostoru - rošt |
| Průměr odpadu | 50 mm |
| Délka sprchového kanálku od | 810 mm |
| Délka sprchového kanálku do | 810 mm |
| Průtok | 60 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913117602 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Vrátane roštu | Ano |
| Farba doplnku | nerez |
Podobný tovar
Aqualine MARMI plastový sprchový kanálik s roštom, 810x122x65 mm 1702-80
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Termostat Grohe Smart Control s termostatickou batériou Moon White, Yang White 29157LS0
expedícia do 4 dní666,45 €
361,45 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termosť batéria, box, zlato mat UBC-RP042GB 53062
expedícia do 8 dní455,58 €
Pri platbe vopred iba 425,00 €

