MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1250x112x55mm GMO28B
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik k stene s roštom ONDA, 1250x112x55mm GMO28B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GMO28B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 125x11,2x5,5 cm |
| Dĺžka | 1250 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia ku stene |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 1250 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 1250 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.5250 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892837 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1200 mm SPD1210-P
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, k stene, 1250x112x55mm GMP98
expedícia do 8 dní280,49 €
Pri platbe vopred iba 262,00 €


