MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1050x130x55mm GMO16B
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 1050x130x55mm GMO16B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GMO16B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 105x13x5,5 cm |
| Dĺžka | 1050 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 1050 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 1050 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877322 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 1050x130x55 mm GMP86
expedícia do 8 dní247,45 €
Pri platbe vopred iba 231,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €


