MANUS ONDA Black nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24B
MANUS ONDA Black nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24B
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GMO24B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Inštalačné rozmery: 850x112x55 mm
- Rozmer roštu: 790x78 mm
- Spôsob inštalácie: k stene
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 85x11,2x5,5 cm |
| Dĺžka | 850 mm |
| Šírka | 112 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia ku stene |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 850 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 850 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.6500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913877377 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Vrátane roštu | Ano |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Siena, skrinka, vysoká, Ľ/P, 350x1545x358 mm, 2dvere, multicolor - RAL mat CN494LPzzzzM
na objednávku469,72 €
Otvorená skrinka Mexen Box-A s policou 35 cm, orech - 91AX2-0350-470-0-86
expedícia do 10 dní161,99 €


