MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 650x130x55 mm GMP82
MANUS PIASTRA nerezový sprchový kanálik s roštom pre dlažbu, 650x130x55 mm GMP82
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GMP82 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 65x13x5,5 cm |
| Dĺžka | 650 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Pre dlaždice - do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 650 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 650 mm |
| Hmotnosť / ks | 2.0800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913817175 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Vrátane roštu | Ano |
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BEMETA OMEGA: Držiak toaletného papiera ľavostranný 104212032L
expedícia do 4 dní22,61 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €


