MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMQ37
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GMQ37 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | MANUS |
| Rozmer | 115x13x5,5 cm |
| Dĺžka | 1150 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 55 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 1150 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 1150 mm |
| Hmotnosť / ks | 3.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913817151 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Vrátane roštu | Ano |
| Farba doplnku | nerez |
Doporučujeme přikoupit
Nerezová lišta na vyspádovanie, ľavá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-L
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 10 mm, dĺžka 1000 mm SPD10-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Nerezová lišta na vyspádovanie, pravá, výška 12 mm, dĺžka 1000 mm SPD12-P
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
X-ROUND BLACK E kozmetické zrkadlo závesné, Ø 200mm, obojstranné, čierna mat
expedícia do 8 dní49,01 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265P-26 LED zrkadlo s nastaviť. teplotou svietivosti Chróm
do týždňa v e-shope175,36 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
Nimco Séria 20200 ZK 20265-26 Kozmetické podsvietené LED zrkadlo Chróm
do týždňa v e-shope166,37 €
Pri platbe vopred iba 156,00 €


