MARAC sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, čierna
MARAC sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY310 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 39,5x17,5 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942396 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 20 mm, chróm WP93051
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút pravý 120 x 110 cm, čierny rošt, čierna - 8C2L-120-110-70-77-P
expedícia do 10 dní538,92 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 115 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8A6T-115-070-70-00-L
expedícia do 10 dní424,05 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H T s pravými pántami 115 x 80 cm, priehľadný, čierny - 8A5T-115-080-70-00-P
expedícia do 10 dní427,02 €


