MARAGUA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, zlatá
MARAGUA sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5 cm, zlatá
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY214Z |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913942372 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | zlatá |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 20 mm, chróm WP93051
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DALMA keramické umývadlo 42x42x16, 5 cm, grigio MM113
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €
IDEA keramické umývadlo 42x18x42 cm, na dosku, bez prepadu WH100
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
CREST L betónové umývadlo vrátane výpuste, 40x22 cm, béžový granit AR410
expedícia do 8 dní129,86 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €


