MARAGUA sklenené gravírované umývadlo, priemer 39,5 cm, čierna TY214
MARAGUA sklenené gravírované umývadlo, priemer 39,5 cm, čierna TY214
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY214 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEAUTY |
| Rozmer | 39,5x12 cm |
| Priemer zátky | 395 mm |
| Šírka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 395 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Sklo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898617 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Podložka medzi umývadlo a dosku, výška 9 mm, chróm
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
45,55 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
BLADE keramické umývadlo 40x11,5x40 cm, na dosku, bez prepadu WH050
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
148,99 €
260,44 €
Pri platbe vopred iba 247,00 €


