MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat
MARGITHA keramické umývadlo 38x22cm, otvor pre batériu vpravo, čierna mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MGT3822B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 38x10x22 cm |
| Šířka | 380 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983849 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
MINITOTI sifón pre umývadlo, 5/4", odpad 32mm, čierna mat 510.135.5.X 55915
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
LATUS XII umývadlová skrinka 35,5x50x20cm, antracit matný
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
Mohlo by vás zaujímať
185,02 €
Mexen CV33 doskový radiátor 300 x 1800 mm, spodné pripojenie, 2402 W, biely W633-030-180-00
expedícia do 10 dní253,20 €


