MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR483 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 58x14,5x41,5 cm |
| Šírka | 580 mm |
| Hĺbka | 415 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť / ks | 12.9690 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913864742 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dníKING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dníPodobný tovar
SOTT AQUA umývadlo 51x50 cm, závesné/na dosku 10SQ51051
expedícia do 8 dníRING keramické umývadlo 65x12x40cm, na dosku 028501
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať


