MARIKA mydlenka na postavenie, ružová MK1110 57809
MARIKA mydlenka na postavenie, ružová MK1110 57809
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-MK1110 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 120x30x83 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Růžová |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329733 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | růžová |
Mohlo by vás zaujímať
ABELINE polica rockstone 500mm, 2x otvor, biela mat AB502-0101
expedícia do 8 dní78,99 €
Pri platbe vopred iba 75,00 €
Nimco Nimco Unix čierny UNC 13091B-20-90 Polica vhodná pre MOBIL UNC 13091B-20-90
do týždňa v e-shope27,75 €
X-SQUARE sklenená polica 200mm, chróm / číre sklo XQ009-12
expedícia do 8 dní42,03 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €

