MARIKA mydlenka na postavenie, šedá MK1108 57808
MARIKA mydlenka na postavenie, šedá MK1108 57808
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-MK1108 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 120x30x83 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 83 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341104316 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Mohlo by vás zaujímať
86,00 €
Oceľový radiátor Mexen Line CVL33 300x1800, spod. príp., 2232 W, čierny W633L-030-180-70
na objednávku463,39 €


