MARIKA pohár na postavenie, azzurro MK9862 57805
MARIKA pohár na postavenie, azzurro MK9862 57805
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-MK9862 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 80x116 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3380 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341329849 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | modrá |
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 120 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matná čierna - 91A10-12023-1-BF71-W23M71
expedícia do 10 dní477,06 €
Bino, kúpeľňová skrinka, umývadlo z lit. mram, 610x578x460mm, biela lesk / dub Arlington CN670M
na objednávku470,14 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €


