MARIKA pohár na postavenie, zelená MK9807 57797
MARIKA pohár na postavenie, zelená MK9807 57797
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-MK9807 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 80x116 mm |
| Průměr | 80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 116 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3380 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341104422 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | zelená |
Príslušenstvo
92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Milo granitový drez 1 miska s kuchynskou batériou Flora, sivá - 6505-71-670401-57-G
expedícia do 10 dní204,12 €


