MARLENE CURVE L MONOLITH obdĺžniková vaňa 185x85x63cm, biela 71607MCL
MARLENE CURVE L MONOLITH obdĺžniková vaňa 185x85x63cm, biela 71607MCL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71607MCL |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 185x85x63 cm |
| Dĺžka | 1850 mm |
| Šírka | 850 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 372.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástenné |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085140 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 1000mm, zátka 72mm, chróm 71855
expedícia do 8 dní170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 657,36 €
Pri platbe vopred iba 1 536,00 €
GARDA obdĺžniková vaňa 190x90x44cm, biela 14111
na objednávku498,67 €
Pri platbe vopred iba 462,00 €


