MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 165x75x63cm, biela 72403MCR
MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 165x75x63cm, biela 72403MCR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403MCR |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 165x75x63 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástenné |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 43.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729084822 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
10,61 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 800mm, zátka 72mm, chróm 71853
expedícia do 8 dní167,19 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LISA SLIM obdĺžniková vaňa 170x70x47cm, biela 87111S
na objednávku425,81 €
Pri platbe vopred iba 395,00 €
CLEO SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x48cm, biela 94611S
na objednávku515,42 €
Pri platbe vopred iba 478,00 €
LEVANA obdĺžniková vaňa 170x80x39cm, ivory 71745.40
na objednávku505,96 €
Pri platbe vopred iba 469,00 €


