MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 175x75x63cm, biela/čierna 72034MCRB
MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 175x75x63cm, biela/čierna 72034MCRB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72034MCRB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 175x75x63 cm |
| Délka | 1750 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 315.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729083016 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KALDERA SLIM obdĺžniková vaňa 180x80x40cm, biela 60611S
na objednávku519,06 €
Pri platbe vopred iba 481,00 €
QUEST obdĺžniková vaňa 180x100x49cm, biela mat 78511.11
na objednávku1 076,37 €
Pri platbe vopred iba 997,00 €
QUEST SLIM obdĺžniková vaňa 180x100x49cm, biela 78511S
na objednávku861,47 €
Pri platbe vopred iba 798,00 €

