MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 185x85x63cm, biela/čierna 71607MCRB
MARLENE CURVE R MONOLITH obdĺžniková vaňa 185x85x63cm, biela/čierna 71607MCRB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71607MCRB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 185x85x63 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 630 mm |
| Objem | 372.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 47.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082996 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 1000mm, zátka 72mm, chróm 71855
expedícia do 8 dní170,83 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 60 cm, 1 zásuvka, matný grafit - 91AX0-0600-470-1-66
expedícia do 10 dní195,96 €
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 60 cm, 1 zásuvka, matná biela - 91AX0-0600-470-1-01
expedícia do 10 dní194,36 €
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 60 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, grafit matný/biela matná - 91A10-06023-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní300,37 €

