MARLENE hydromasážna vaňa, 170x80x48cm, Active Hydro, chróm 57076
MARLENE hydromasážna vaňa, 170x80x48cm, Active Hydro, chróm 57076
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72403.1010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 170x80x48 cm |
| Délka | 1700 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 313.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO |
| Hmotnost / ks | 50.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729060291 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
UNIVERSAL sedák na vaňu, 80x25 cm, čierna 73259
na objednávku116,20 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
296,87 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
ARCHITEX sada na uchytenie skla, podlaha-stena-strop, 1610x2600mm, leštený hliník
expedícia do 8 dní227,66 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
ARCHITEX sada na uchytenie skla, podlaha-stena, 1610x2105mm, leštený hliník
expedícia do 8 dní129,32 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €

