MEDIC RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela MC102
MEDIC RIMLESS WC kombi misa s nádržkou, spodný/zadný odpad, biela MC102
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 37,5x86x80 cm |
| Šířka | 375 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3,5 l, Splachování 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Odpad spodní, Odpad zadní |
| Balení obsahuje | Napouštěcí a vypouštěcí ventil |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / set | 33.7300 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 2 roky |
.
| Typ oplachu | Rimless |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vario |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
PACO sedátko pre WC kombi, SLIM Soft Close, biela PCS1012
expedícia do 8 dní48,03 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MEDIC RIMLESS WC misa pre kombi, spodný/zadný odpad, biela MC102-111
expedícia do 8 dní265,77 €
Pri platbe vopred iba 252,00 €
109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
ETIUDA WC závesné pre postihnutých, CLEAN ON K670-002
na objednávku248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


