MEDIENA umývadlová skrinka 117x50,5x48,5cm, biela mat/dub graphite MD121
MEDIENA umývadlová skrinka 117x50,5x48,5cm, biela mat/dub graphite MD121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MD121 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MEDIENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 117x51x48,5cm |
| Šířka | 1170 mm |
| Výška | 510 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Bílá mat, Hnědá |
| Dekor | Dub graphite |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino/masiv |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868641 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
506,02 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
1 620,57 €
Pri platbe vopred iba 1 497,00 €
KERALA skrinka vysoká 38x143x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela lesk KR350-3030 58769
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €


