MELISSA zrkadlo v drevenom ráme 572x972mm, strieborná NL496
MELISSA zrkadlo v drevenom ráme 572x972mm, strieborná NL496
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NL496 |
Zrkadlo v masívnom drevenom ráme
- rám s plastickým vzorom
- otočné o 90 °
- rozmer zrkadla 500x900 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BOHEMIA & MELISSA |
| Rozmer | 57,2x97,2 cm |
| Šírka | 572 mm |
| Výška | 972 mm |
| Farba | Strieborná |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 5.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882692 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
178,61 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €
NIROX zrkadlo v ráme 600x800x28mm, biela (LA611) NX608-3030
expedícia do 8 dní125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €

