METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500 mm, biela IR446T
METRO LIGHT vykurovacie teleso 300x1500 mm, biela IR446T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR446T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO LIGHT |
| Rozmer | 300x1500 mm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 3.20 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 270 mm |
| Výkon | 276 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945328 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
56,57 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590 mm, biela mat
na objednávku337,64 €
Pri platbe vopred iba 320,00 €
DINA vykurovacie teleso 400x1560 mm, biela IR364W
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
FEDE vykurovacie teleso 1500x306 mm, 6 seg., čierna mat IR191
expedícia do 8 dní625,82 €
Pri platbe vopred iba 594,00 €


