METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1140mm, matná čierna IR445
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1140mm, matná čierna IR445
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR445 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO LIGHT |
| Rozmer | 400x1140 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Objem | 2.70 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 370 mm |
| Výkon | 247 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 6.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890642 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
CUBE pripojovacia sada ventilov ručná rohová, čierna mat CP4510BS
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm 1102-32 56086
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Omnires Y diel pre termostatickú podomietkovú sprchovú batériu, čierny polomat Y1238-KROBL
expedícia do 14 dní266,49 €
SMARTSELECT podomietková sprchová termostatická batéria, box, chróm UBC-RP042 53060
expedícia do 8 dní330,05 €
Pri platbe vopred iba 308,00 €


