METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1500mm, chróm IR447R
METRO LIGHT vykurovacie teleso 400x1500mm, chróm IR447R
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR447R |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO LIGHT |
| Rozmer | 400x1500 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 3.60 l |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 370 mm |
| Výkon | 323 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 8.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913911859 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | chrom |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm KTX-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 155 x 120 cm, priehľadný, chróm - 8C2L-155-120-01-00-3S
expedícia do 10 dní747,98 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 155 x 120 cm, priehľadný, čierny - 8C2-155-120-70-00
expedícia do 10 dní556,59 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 155 x 120 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-155-120-70-77-L
expedícia do 10 dní591,93 €


