METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela IR410T
METRO vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela IR410T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR410T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | METRO |
| Rozmer | 500x1200 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1200 mm |
| Objem | 3.90 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 386 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913945243 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm KTX-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Podobný tovar
ZIG vykurovacie teleso 500x1096 mm, 406 W, biela ZG511
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, biela ZG513
expedícia do 8 dní270,03 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
METRO vykurovacie teleso 450x890 mm, čierna mat IR400TB
expedícia do 8 dní173,98 €
Pri platbe vopred iba 165,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x900mm, 301W, chróm 1130-10
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, biela 1130-51
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €


