MIA sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat MA139B
MIA sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat MA139B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MA139B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 273 mm |
| Výška | 1140 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 4.9240 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941917 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
Obmedzovač prietoku vody do hlavovej sprchy, 12L/min MS700
expedícia do 8 dní1,50 €
Pri platbe vopred iba 1,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox-3S L trojstenný posuvný sprchovací kút 105 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8C2L-105-110-50-00-3S
expedícia do 10 dní662,60 €
Mexen Rox L sprchovací kút s ľavým posuvným mechanizmom 105 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2L-105-110-70-70-L
expedícia do 10 dní515,36 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 105 x 110 cm, priehľadný, čierny - 8151-105-110-70-00
na objednávku356,34 €


