MINIMAL umývadlo na dosku oválne 64,5x40,5x12 cm MN065

- Doprava zadarmo nad 400€
MINIMAL umývadlo na dosku oválne 64,5x40,5x12 cm MN065
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MN065 |
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 64,5x12x40,5 cm |
| Šírka | 645 mm |
| Hĺbka | 405 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Otvor pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnosť | 14.7700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531139898 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
RING keramické umývadlo 65x12x40cm, na dosku 028501
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Mohlo by vás zaujímať

