MIRAI vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 59335
MIRAI vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez 59335
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72730 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízký |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078531 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 105 x 90 cm, priehľadný, biely - 8C2-105-090-20-00
expedícia do 10 dní432,91 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 105 x 90 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-105-090-95-00
expedícia do 10 dní456,47 €

