MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 100x70x16cm, biela MC100-0030
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 100x70x16cm, biela MC100-0030
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC100-0030 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 6 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 100x70x16 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Biela |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 31.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883026 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 30x70x15 cm, biela lesk RIW300-0030
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, biela lesk (RW250) RIW250-0030
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
246,97 €
Mexen CV33 doskový radiátor 300 x 2000 mm, spodné pripojenie, 2669 W, biely W633-030-200-00
expedícia do 10 dní246,58 €
156,16 €


