MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 90x70x16cm, dub strieborný MC090-0011
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 90x70x16cm, dub strieborný MC090-0011
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC090-0011 |
Dostupnosť:
na objednávku
- 6 výškovo nastaviteľných sklenených políc
- pánty BLUM s tlmením Blumotion
- v cene LED osvetlenie nad galerka
- kovová úchytka pre jednoduché otváranie
- zapnutie / vypnutie osvetlenia cez externý vypínač
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 90x70x16 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Dub strieborný |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 10.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 791 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 26.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896934 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LUMINAR zrkadlo s LED osvetlením v ráme 900x500mm, chróm NL559
expedícia do 8 dní293,17 €
Pri platbe vopred iba 278,00 €
237,67 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €


