MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, sivá PMS12080
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80cm, sivá PMS12080
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMS12080 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 120x80x2,6 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964114 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Orio kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm s pracovnou doskou, 2 zásuvky, biely lesk - 91A10-05047-2-BFFC00
expedícia do 10 dní312,15 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 45 cm, 1 dvierka, drážkovaná, dub - 91A21-04547-1-BF81
expedícia do 10 dní167,87 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 50 x 20 cm, dub - 91A20-0500-235-1-81
expedícia do 10 dní28,09 €

