MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x100cm, čierna PMC140100
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 140x100cm, čierna PMC140100
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMC140100 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 140x100x2,6 cm |
| Délka | 1400 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 83.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913972102 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaničkový sifón, priemer otvoru 90 mm, DN40, krytka chróm 59729
expedícia do 8 dní36,35 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Adaptér pre priame napojenie kábla do steny, okrúhly ER120
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Novaservis T-KUS k vykurovaciemu telesu biela T-KUS,1
na objednávku13,83 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

