MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90cm, svetlo šedá PMSS16090
MITIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 160x90cm, svetlo šedá PMSS16090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-PMSS16090 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | MITIA |
| Rozměr | 160x90x2,6 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 26 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Reliéf (povrch) dna | Dekor kámen |
| Balení obsahuje | Kryt sifonu |
| Hmotnost / ks | 97.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913973567 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
22,13 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 43,5 cm, matne šedé - 91A11-0350-470-1-62
expedícia do 10 dní35,34 €
Drážkovaná predná strana Mexen Rivel pre korpus kúpeľňové skrinky 35 x 43,5 cm, dub - 91A21-0350-470-1-81
expedícia do 10 dní36,94 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 35 cm, 1 dvierka, drážkovaná, matná čierna - 91A21-03547-1-BF71
expedícia do 10 dní170,80 €

