MITRA úchytka, chróm MT001
MITRA úchytka, chróm MT001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MT001 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 25x50x22 mm |
| Šírka | 25 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 22 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Kov |
| Hmotnosť / ks | 0.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913871856 |
| Taric | 83024200 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Mohlo by vás zaujímať
NERI obklad Biselado Blanco Z 7,5x15, (1,13m2) ADNE2019
na objednávku63,49 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
NERI obklad Biselado PB Blanco Z 7,5x7,5 ADNE2034
expedícia do 8 dní3,38 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €

