MIXONA nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm MG210
MIXONA nástenná vaňová batéria, otočné ramienko, chróm MG210
| Kód: | Kód: UBC-MG210 |
Animácia prepínania vody z ručnej sprchy do hubice

Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Šírka | 230 mm |
| Výška | 126 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 2.2300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913916625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Podobný tovar
163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Retro Viktória sprchová batéria nástenná 150 mm bez príslušenstva M-CBL60103
expedícia do 8 dní38,70 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €

