MODO bidet stojaci 37x52cm, biela ExtraGlaze 9862111
MODO bidet stojaci 37x52cm, biela ExtraGlaze 9862111
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9862111 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení, ExtraGlaze |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8056590016213 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
GSI umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, keramická zátka, biela PCS11
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Podobný tovar
NUBES bidet stojaci, 35x52cm, biela ExtraGlaze 9662111
na objednávku344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, biela ExtraGlaze 8872111
na objednávku391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
KUBE X bidet stojaci, 36x55cm, biela ExtraGlaze 9462111
na objednávku351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, creta mat 8872108
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, cenere mat 8872117
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €


