MODO bidet stojaci 37x52cm, čierna mat 9862126
MODO bidet stojaci 37x52cm, čierna mat 9862126
| Výrobca: | Výrobca: GSI |
| Kód: | Kód: UBC-9862126 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | GSI |
|---|---|
| Série | MODO |
| Rozměr | 37x52 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 520 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchycení |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 21.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8052015162442 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
Podobný tovar
KUBE X bidet stojaci, 36x55cm, čierna mat 9462126
na objednávku579,58 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, čierna mat 8872126
na objednávku540,44 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, cenere mat 8872117
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, ghiaccio mat 8872115
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
PURA BIG bidet stojaci 36x55cm, agave mat 8872104
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €

