MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 1100 mm MS1-110B
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 1100 mm MS1-110B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MS1-110B |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MODULAR SHOWER |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1100 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 50.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913918070 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
282,90 €
235,94 €
233,96 €


