MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 800 mm MS1-80B
MODULAR SHOWER BLACK jednodielna zástena pevná na inštaláciu na stenu, 800 mm MS1-80B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-MS1-80B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MODULAR SHOWER |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 38.1100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913918049 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
17,31 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo Marron, 800 mm ES1580-03
expedícia do 8 dní260,08 €
Pri platbe vopred iba 241,00 €
ESCA GOLD MATT jednodielna sprchová zástena k stene, dymové matné sklo, 800 mm ES1480-04
expedícia do 8 dní287,57 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €
ESCA WHITE MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 800 mm ES1180-03
expedícia do 8 dní260,08 €
Pri platbe vopred iba 241,00 €


